Co Vás čeká?


Čeká Vás ta nejlepší hodnota v rámci sociální sítě Linkedin, abyste se mohli stát naprostými profíky.

3 HODINY

Projdeme si společně třemi hodinami přímé interakce a ukážeme si, jak prakticky využít sociální sítě Linkedin tak, aby Vám to generovalo rostoucí zisky.

KNOW-HOW

Projdeme důležité a cenné know-how Linkedinu od budování silného brandu, až po získávání cenných kontaktů k budoucí a dlouhodobé spolupráci.

10 MÍST

Chceme být efektivní a proto jsou místa Workshopu omezena. Budeme tak mít více prostoru pro společnou interakci a aplikaci praktických kroků, rad a tipů.

PROFILACE

Projdeme a nastavíme Váš profil tak, aby na první pohled budil profesionalitu a důvěru. Řekneme si co dělat pro to, abyste se stali špičkou v České republice.

17.6. a 24.6.

K dispozici máme dva možné termíny, na kterých se můžeme setkat. Workshop tak bude probíhat vždy v nedělních dopoledních hodinách.

WORKBOOK

Získáte hodnotný pracovní sešit k postupnému vyplnění a konzistentní dlouhodobé práci s ním. Jako bonus získáte také marketingový plán.

PRAHA

Přesné místo konání bude včasně před Workshopem určeno všem účastníkům.

Jaká bude náplň Workshopu?


Možná si kladete velmi podstatnou otázku, co bude konkrétně náplní celého Workshopu?

Pochopení podstaty Linkedinu

Zaměříme se do hloubky na potenciál a funkčnost celé této sociální sítě tak, abyste ji rozuměli od A do Z a dokázali tak fungovat jako online profesionálové v daném oboru.

Nastavení marketingového plánu

Součástí pracovního sešitu bude také marketingový plán, prostřednictvím kterého definujeme nejen cíle, ale také cestu k nim. Zapracujeme tak na plném uvědomění si své cesty na Linkedinu a potažmo i dalších sociálních sítích.

Definice obsahu a komunikace

Součástí Workshopu bude také pochopit, jak pracovat s obsahem a jak jeho prostřednictvím komunikovat s publikem. Ovšem komunikaci se budeme věnovat i konkrétně.

Budování silného profilu a práce s ním

Zaměříme se na Váš profil, abychom ho vyšperkovali a nastavili tak, jak ho mají profíci. Vysvětlíme si, jak s profilem pracovat a proč je vlastně stěžejním bodem celého dalšího fungování na Linkedinu.

Vyhledávání a filtrování kontaktů

Vysvětlíme si, jak konkrétně můžete pracovat s vyhledávačem na Linkedinu a vytěžit z něj ty nejzajímavější kontakty z celého světa. Jistě pro Vás budou zajímavé zaměřit se na nové klient nebo spolupracovníky např. z konkrétního oboru

Kontaktování a oslovování

Naučíme se nejen pracovat s profilem a vyhledáváním, ale také jak pracovat s různými kontakty. Řekneme si jakou formou lze oslovit přímo i nepřímo tak, abyste již v následujícím týdnu mohli lítat po schůzkách.

4440 Kč vč. DPH

Varování!


Tento Workshop není pro toho, kdo nechce Linkedin využívat jako moderní a efektivní nástroj ve své profesi. Není ani pro toho, kdo je uzavřený ziskům nejen v rámci financí, ale také nových kontaktů. Dokonce není ani pro toho, kdo nechce mít větší vliv a silnou značku. Zkrátka není pro toho, kdo je spokojen s tím, kde je, a už v žádném případě pro toho, kdo v nechce DOMINOVAT na této úžasné platformě.

Máte zájem o Workshop? Kontaktujte mě!

Rezervujte si své místo včas

Kontaktujte mě a já Vás během následujících 24 hodin kontaktuji zpět.