Co Vás čeká?


Čeká Vás ta nejlepší hodnota v rámci sociální sítě Linkedin, abyste se mohli stát naprostými profíky.

8 LEKCÍ

Získáte neomezený přístup k 8 jedinečným lekcím, kde se dozvíte vše od budování své osobní značky, přes tvorbu profilu, až po specifické vyhledávání kontaktů.

KNOW-HOW

Projdeme důležité a cenné know-how Linkedinu od budování silného brandu, přes tvorbu obsahu, až po získávání cenných kontaktů k budoucí a dlouhodobé spolupráci.

PDF

Získáte hodnotné pracovní sešity, se kterými můžete dlouhodobě pracovat. Jako bonus získáte také marketingový plán, který Vám bude sloužit od samotného začátku

Proč právě Linkedin?


Linkedin sice není největší sociální sítí planety, ale zato na něm vzniká nejvíce B2B leadů a řadí se tak na přední příčku sítí, které generují reálný byznys i ve světě offline.

A co přesně Vás čeká v online kurzu?


Pochopení podstaty Linkedinu

Zaměříme se do hloubky na potenciál a funkčnost celé této sociální sítě tak, abyste ji rozuměli od A do Z a dokázali tak fungovat jako online profesionálové v daném oboru.

Nastavení marketingového plánu

Součástí online kurzu bude také marketingový plán, prostřednictvím kterého definujeme nejen cíle, ale také cestu k nim. Zapracujeme tak na plném uvědomění si své cesty na Linkedinu a potažmo i dalších sociálních sítích.

Definice obsahu a komunikace

Součástí online kurzu bude také pochopit, jak pracovat s obsahem a jak jeho prostřednictvím komunikovat s publikem. Ovšem komunikaci se budeme věnovat i konkrétně.

Budování silného profilu a práce s ním

Zaměříme se na Váš profil, abychom ho vyšperkovali a nastavili tak, jak ho mají profíci. Vysvětlíme si, jak s profilem pracovat a proč je vlastně stěžejním bodem celého dalšího fungování na Linkedinu.

Vyhledávání a filtrování kontaktů

Vysvětlíme si, jak konkrétně můžete pracovat s vyhledávačem na Linkedinu a vytěžit z něj ty nejzajímavější kontakty z celého světa. Jistě pro Vás bude atraktivní zaměřit se na nové klienty nebo spolupracovníky např. z konkrétního oboru.

Kontaktování a oslovování

Naučíte se nejen pracovat s profilem a vyhledáváním, ale také jak pracovat s různými kontakty. Řekneme si jakou formou lze oslovit přímo i nepřímo tak, abyste již v následujícím týdnu mohli lítat po schůzkách.

4990 Kč

Varování!


Tento Workshop není pro toho, kdo nechce Linkedin využívat jako moderní a efektivní nástroj ve své profesi. Není ani pro toho, kdo je uzavřený ziskům nejen v rámci financí, ale také nových kontaktů. Dokonce není ani pro toho, kdo nechce mít větší vliv i silnou a DOMINANTNÍ značku.